combinatiereis Slovenië met Kroatië
We wilden ze allebei graag bezoeken, Kroatië maar ook een paar dagen Slovenië. En dus was deze combinatiereis Slovenië met Kroatië de beste keuze voor ons.
Met Puur Kroatië ben je in 1x klaar voor je vakantie
Ontvang gratis inspiratiemailThomas:
‘Wat een geweldige ervaring bij Wendy’s B&B afgelopen oktober! De dagen waren ontzettend gezellig en we voelden ons echt welkom. Het bijzondere was vooral dat Wendy zelf tijd voor ons maakte en zelfs met ons meeging naar plekken die we anders nooit hadden ontdekt. Het museum waar ze ons mee naartoe nam was indrukwekkend en echt een verborgen parel. Ook de lunchplek die Wendy voor ons kende was fantastisch. Een heerlijke verrassing! Deze persoonlijke touch maakte ons verblijf onvergetelijk.’
Oktober 2024

Kroatië is mijn moederland.
Ik help je graag bij het samenstellen van een reis die écht bij je past. Kleinschalig, persoonlijk en met aandacht voor de plekken en mensen die het land zo bijzonder maken.
Veel leesplezier,Team klantgeluk
Als reisondernemer en ambassadeur voor Kroatië, met een schat aan ervaring, helpen mijn team en ik jou hoe je op een snelle, leuke, en prettige manier.
Dan ben je hier op de juiste plek. Bij Puur Kroatië draait reizen niet om zoveel mogelijk zien, maar om bewust beleven.
Bij Puur Kroatië stellen wij reizen samen voor mensen die:
– kleinschalig willen overnachten
– het tempo van de plek willen volgen
– en liever vertrouwen op jarenlange kennis van Kroatië en persoonlijke contacten ter plekke dan op standaardreizen
Geen massa. Geen haast. Wel reizen die kloppen bij jou.