Kleinschalige rondreis door Kroatië
Kleine accommodaties in Kroatië, die mooi liggen, het is lastig om ze te vinden als je het land niet kent
Met Puur Kroatië ben je in 1x klaar voor je vakantie
Ontvang gratis inspiratiemailDit geldt voor alle vakantielanden
Ga je op reis en wil je een hotel of appartement boeken? Doe dit dan niet altijd via sites als Booking.com. Als je direct boekt bij een hotel of appartement of een goede reisorganisatie (wel kleinere) is de prijs lager dan bij booking.com. In kwam erachter toen ik vorig jaar bij Puur Kroatië had geboekt. Eerst viel mij al op dat de reizen in prijs vele malen lager zijn dan een vakantie boeken via TUI, Riksja, de Jong Intra vakanties.
Grote reisreuzen vaak duurder
Ik keek vervolgens ook op andere grote webplatforms en kwam ik er na een tijdje achter dat booking.com en Tripadvisor meestal 10-30% hoger zitten! Dat is, nu blijkt, het percentage wat het hotel of ander soortige accommodatie aan Booking.com moet betalen.
Tot 3 jaar geleden boekte ik altijd via Booking.com. Totdat ik een reservering wilde wijzigen in verband met een heftig persoonlijk drama. Het hotel vond dat prima, maar Booking.com wilden mijn reservering niet veranderen of annuleren. Ik moest opnieuw boeken en dus betalen voor een hotelovernachting die ik niet gebruikt heb.
Jouw gegevens zijn niet altijd beschermd
In datzelfde jaar kwam ik er achter dat als je via Booking.com reserveert met creditcard, ze deze gegevens 1-op-1 doorgeven aan het hotel, waar ik mijn creditcardgegevens onbeveiligd op een papiertje afgedrukt zag staan. Het levert de vraag op: wat doét Booking.com eigenlijk, behalve dan 20 tot 30% van het reserveringsbedrag in hun eigen zak stoppen?
Zo jammer dit. Booking.com begon ooit veelbelovend, maar biedt niet altijd die voordeel. En is vaak ook duurder dan wanneer je het op een andere manier doet! Als Booking.com in de toekomst succesvol wil blijven, moéten ze gaan werken aan hun meerwaarde. Goede service, kosteloze annuleringen of wijzigingen, beveiliging van persoonlijke creditcardinformatie. Zie ook AD, DvhN, Kassa TV.
Niet altijd 24 uur telefonisch bereikbaar
Tot die tijd blijf ik boeken bij kleinschalige reisspecialisten zoals Puur kroatië, maar er zijn er natuurlijk nog veel meer op andere reisbestemmingen die kennis hebben, met je meedenken, jou centraal stellen en service bieden.
Johan de Graaf ( in 2018 op reis in Kroatië, geboekt: rondreis Authentiek Kroatië)

Kroatië is mijn moederland.
Ik help je graag bij het samenstellen van een reis die écht bij je past. Kleinschalig, persoonlijk en met aandacht voor de plekken en mensen die het land zo bijzonder maken.
Veel leesplezier,Team klantgeluk
Als reisondernemer en ambassadeur voor Kroatië, met een schat aan ervaring, helpen mijn team en ik jou hoe je op een snelle, leuke, en prettige manier.
Dan ben je hier op de juiste plek. Bij Puur Kroatië draait reizen niet om zoveel mogelijk zien, maar om bewust beleven.
Bij Puur Kroatië stellen wij reizen samen voor mensen die:
– kleinschalig willen overnachten
– het tempo van de plek willen volgen
– en liever vertrouwen op jarenlange kennis van Kroatië en persoonlijke contacten ter plekke dan op standaardreizen
Geen massa. Geen haast. Wel reizen die kloppen bij jou.