combinatiereis Slovenië met Kroatië
We wilden ze allebei graag bezoeken, Kroatië maar ook een paar dagen Slovenië. En dus was deze combinatiereis Slovenië met Kroatië de beste keuze voor ons.
Met Puur Kroatië ben je in 1x klaar voor je vakantie
Ontvang gratis inspiratiemailIn januari Wendy ontmoet op de vakantiebeurs in Utrecht waar zij op de stand van Kroatië speciale gast was. Meteen bevangen door haar kennis en enthousiaste over haar Kroatië, en dus maakte we direct de boeking bij haar. Want er was al veel vol en Puur Kroatië werkt alleen maar met kleinschalige verblijven. Logeren bij een vriendin van Wendy in een traditioneel countryhouse, een klein vakantiehuis op Brac met privézwembad, een korte stop over in Trogir en daarna de glamping van Robert op eiland Krk, het was de perfecte combi! De laatste plek op Krk, omringd door een prachtige olijfgaard en met de auto een paar minuten van het strand. Robert is een zeer vriendelijke gastheer en de tips van Puur Kroatië zijn onmisbaar. Dankzij hun lokale kennis hebben we veel mooie dagen gehad.De eerste week dus wat rond gereisd en als afsluiter een week op deze kleine glamping. Een geweldige 2 1/2 week vakantie!’
Petra, Leon, en de kids – Augustus 2023

Kroatië is mijn moederland.
Ik help je graag bij het samenstellen van een reis die écht bij je past. Kleinschalig, persoonlijk en met aandacht voor de plekken en mensen die het land zo bijzonder maken.
Veel leesplezier,Team klantgeluk
Als reisondernemer en ambassadeur voor Kroatië, met een schat aan ervaring, helpen mijn team en ik jou hoe je op een snelle, leuke, en prettige manier.
Dan ben je hier op de juiste plek. Bij Puur Kroatië draait reizen niet om zoveel mogelijk zien, maar om bewust beleven.
Bij Puur Kroatië stellen wij reizen samen voor mensen die:
– kleinschalig willen overnachten
– het tempo van de plek willen volgen
– en liever vertrouwen op jarenlange kennis van Kroatië en persoonlijke contacten ter plekke dan op standaardreizen
Geen massa. Geen haast. Wel reizen die kloppen bij jou.